O firmie


Szanowny kliencie, serdecznie witamy Cię na stronie firmy Amar Garden producenta konstrukcji drewnianych do Twojego ogrodu – Budowa domków narzędziowych, producent konstrukcji drewnianych. 

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją z wysokiej jakości surowca:

  • altan ogrodowych, 
  • zadaszeń,
  • tarasów z drewna

Lubimy też spełniać marzenia naszych klientów. Marzenia o tarasie na poranną kawę i popołudniową drzemkę. O ogrodowej altance wypełnionej śmiechem gości i zapachem pysznych potraw. O wiacie, drewutni, narzędziowni – wszystkich drewnianych konstrukcjach, które zaspokajają zarówno potrzeby użytkowe, jak i estetyczne.

Szczególną wagę przykładamy do wykończenia i detali. To one nadają naszym wyrobom niepowtarzalny wygląd. To one sprawiają, że w rzeczywistości są one jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach…

Jesteśmy uczciwi, rzetelni i terminowi. Wysoko cenimy profesjonalizm i jakość.

Na pierwszym miejscu stawiamy, jakość naszych wyrobów. Starannie dobieramy materiały. Dbamy o każdy detal na etapie produkcji i montażu. Dzięki temu można się nimi cieszyć przez długie lata.

Wszystkie oferowane produkty wykonujemy pod wymiar i życzenie klienta w całej Polsce, choć głównym terenem naszej działalności jest Wielkopolska północna: Piła, Wałcz, Złotów, Chodzież, Trzcianka, Czarnków, Wyrzysk.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie zawodowe możemy zagwarantować produkty wysokiej jakości oraz terminowość wykonanej usługi.

Po prawej stronie przedstawiamy Ci kilka wzorów naszych realizacji.

Polecamy – Budowa domków narzędziowych, producent konstrukcji drewnianych.

 

Uwaga: wycena gratis!

Zapraszamy do kontaktu